Musiikki, Urheilu ja liikunta, Messut ja markkinat

Vauhtiajot Rock & Race Festival 2019


Järjestäjä:Kirkkokatu, ammattikoulun piha
Paikka:Kirkkokatu, ammattikoulun piha
Sijainti:Kirkkokatu 10
60100 Seinäjoki
Pääsymaksu:
Lähde:Tiketti

Vauhtiajot Rock & Race Festival 2019

Vauhtiajot Rock & Race Festival 2019

Iltatapahtuma on K-18.

Liput vaihdetaan portilla rannekkeisiin.

Guest- ja VIP-liput vaihdetaan passiin ja rannekkeeseen tapahtuman infopisteessä Kirkkokatu 7:ssä.

Perusliput (K-18)

- Sisältävät sisäänpääsyn iltatapahtumaan merkittyinä päivinä

3 päivän Guest-passi (K-18)

- Sisäänpääsy iltatapahtuma-alueelle To-La 18.-20.7.2019
- Sisäänpääsy rata-alueelle La-Su 20.-21.7.2019
- Sisäänpääsy iltatapahtuman ja rata-alueen VIP-alueille

Muut Guest-liput (K-18)

- Iltatapahtuma merkittyinä päivinä
- Sisäänpääsy iltatapahtuman ja rata-alueen VIP-alueille merkittyinä päivinä

Silver Vip -passi (K-18)

- Iltatapahtuma la sekä rata-alue lauantaina
- Ruokailu lauantaina rata-alueen vip-tilassa

Gold Vip -passi (K-18)

- Sisäänpääsy iltatapahtuma-alueelle To-La 18.-20.7.2019
- Sisäänpääsy rata-alueelle La-Su 20.-21.7.2019
- Sisäänpääsy iltatapahtuman ja rata-alueen VIP-alueille
- Ruokailu lauantaina päivällä rata-alueen VIP-tilassa

Platinum Vip -passi (K-18)

- To-La Iltatapahtuma
- La-Su rata-alue
- Ruokailu La ja Su rata-alueen vip-tilassa
- Yli 8 hengen Platinum VIP -liput ostanut seurue voi varata pöydän Rata-alueen VIP-tilasta olemalla yhteydessä info@loudnlive.fi.

C

 

Päiväkohtainen ohjelma*.

TORSTAI 18.7.2019
17:45 Portti auki

Katulava:
19:20 Eppu Normaali
22:10 Happoradio
00:30 Vesala

Fiilislava:
18:15 Reino Nordin
21:00 Elonkerjuu
23:20 Jonne Aaron
02:00 Portti kiinni

PERJANTAI 19.7.2019
16:00 Portti auki

Katulava:
16:30 Laura Voutilainen
18:15 Lauri Tähkä
20:30 Klamydia
22:40 Popeda
01:00 Don Huonot

Fiilislava:
17:30 Evelina
19:20 J.Karjalainen
21:35 Michael Monroe
23:50 Teflon Brothers
02:30 Portti kiinni


LAUANTAI 20.7.2019
17:30 Portti auki

Katulava:
18:15 Antti Ketonen
20:30 Olavi Uusivirta
22:40 Kaija Koo
01:00 Pikku G

Fiilislava:
19:20 Arttu Wiskari
21:35 Irina
23:50 Neljä Ruusua
02:30 Portti kiinni


*Järjestäjä pidättää oikeudet ohjelma- ja aikataulumuutoksiin.